TR | ENG

HAKKIMIZDA

1991 yılından bu yana faaliyet gösteren Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş., 2002 yılında Deutsche Messe A.G.'nin alt kuruluşu Hannover-Messe International'ın yerli şirket ortaklığı ile metalürji sektöründe fuar organize etmektedir. Metalurji sektöründe yurtiçinde uluslararası fuar organizasyonları düzenleyerek elde ettiği başarılarla, Türkiye'deki fuarcılık sektörünün önde gelen isimlerinden olmuştur.

Ankiros Fuarcılık'ın yirmi beş yıllık tecrübesi ile Hannover-Messe International'ın güçlü uluslararası satış ağının birleşmesinden doğan sinerji sayesinde, metalurji sektöründe organize edilen Ankiros/Annofer/Turkcast ve Aluexpo uluslararası ihtisas fuarları, Avrasya'nın en önemli organizasyonları haline gelip, dünya metalurji sektörünün de en kapsamlı etkinlikleri arasında yer almaktadır.

Ankiros A.Ş., metalurji sektöründe yeni marketler oluşturma yönünde önemli bir rol oynamaktadır. Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. istikrarlı ve hatırı sayılır deneyimi ile Türkiye’nin lider uluslararası fuar organizatörü olmuştur.

HM Ankiros
ike dijital
ike dijital